Mobilář.cz » O serveru mobilář

O serveru Mobilář.cz

Zajímá vás co se šustne ve světě mobilní techniky? Pak jste na správném místě.

Jsem služba Mobilář.cz. Agreguji české RSS kanály specializovaných webů a weblogů. Přináším v řádu minut aktualizovaný přehled informací o doznívajících PDA (PalmOS, PocketPC), nových smartphonech (Android, iOS, Windows), tabletech a dalších mobilních legráckách.

Informace o provozovateli

Jmenuji se Jan Bažant a jsem majitelem, manažerem, ředitelem, provozovatelem i uklízečkou služby Mobilář.cz.

Léta mi sloužil palmtop Tungsten T3. Donedávna mou kapsu okupoval nejmenší smartphone s nejdelším názvem: Sony Ericsson Xperia 10 Mini Pro. Nahrazen byl názvem nudným pádlem Nexus 4 — funguje však svižně a lehce. Android se mi tak stal pracovním nástrojem, stavebnicí k pokusům a terapeutem ku rozvoji trpělivosti.

Mimo to si hraji s Linuxem, ve Windows a nově i na platformě Mac. Jako průzkumník nových technologií nabízím poradenství a softwarový servis šitý na míru.

E-mail: info@mobilar.cz

Úřední kontakt

Jan Bažant
Přátelství 515
506 01 Jičín

IČ: 735 91 467
Bankovní účet: 670100-2210410242/6210
Email: info@mobilar.cz

Věnování

Služba Mobilář.cz je věnována památce mé kamarádky, Ditě Joudalové, která byla 2. 7. 2005 zavražděna u obce Keteň na Jičínsku.

Dita Joudalová

Poděkování

Velké díky a úctu za zrození a provoz služby Mobilář.cz patří službě Weblogy.cz a jmenovitě Janu Bienovi, jehož agregační systém službu poháněl až do 10. prosince roku 2014.

Nyní je agregační systém přepracován do Nette a sviští pod taktovkou Jakuba Hadamčíka.