Mobilář.cz » Zdroje » Palmare Mobil.cz - RSS byl kanál ?

Palmare Mobil.cz - RSS byl kanál ?

Základní informace o zdroji

Podtitulek: Palmare Mobil.cz - RSS kanál přemístěn / RSS Feed has moved
Ikona: Palmare Mobil.cz - RSS byl kanál ?
Domovská stránka: http://servis.idnes.cz/rss.asp?c=palmareh
RSS export


POZOR: Palmare Mobil.cz RSS byl kanál přemístěn / WARNING: Palmare Mobil.cz RSS feed has moved

POZOR! Palmare Mobil.cz RSS byl kanál přemístěn. Prosíme, změňte si nastavení vaší RSS čtečky na novou adresu: http://servis.idnes.cz/rss.asp?c=palmareh WARNING! Palmare Mobil.cz RSS feed has moved. Please update your settings to new URL:…

Nový komunikátor Mio Lovebird uspěl v prestižní designérské soutěži

U řady dnešních přístrojů je patrná inspirace Apple iPhone. Podobu s loňským hitem nezapře ani nové Mio Lovebird, které získalo ocenění v designerské soutěži.

HTC Pharos: nový komunikátor s navigací

Nové komunikátory v poslední době představuje zejména E-Ten. Dnes se ale objevily první informace o novém přístroji z řad HTC. Ten sice nenabídne nijak oslnivou výbavu, své příznivce by si přesto mohl získat.

HTC Touch Cruise v nabídce Vodafonu

HTC Touch Cruise je velmi očekávaným WM komunikátorem. Díky skvělé výbavě by se mohl stát jedním z neoblíbenějších zařízení svého druhu. Své o tom vědí i operátoři. Vodafone neváhal a Touch Cruise nasadil do své lednové nabídky.

Hackeři zprovoznili Google Android

Google ke své připravované platformě Android vydal vývojářský kit a emulátor. Na obojí se vrhli hackeři a počítačoví nadšenci, kterým se nakonec podařilo platformu zprovoznit na mobilních zařízeních.

Asus M930 aneb dva displeje a dvě klávesnice (nové informace)

O ASUSu M930, jenž by mohl zdatně konkurovat Nokii E90, se toho ještě před pár dny mnoho nevědělo. Server GPSandCO ale nyní zveřejnil množství zajímavých informací o této novince.

Postavili jsme proti sobě manažerské špičky: HTC TyTN II vs. Nokia E90

V úplně nejvyšší třídě komunikátorů, tedy přístrojů určených pro nejhrubší pracovní nasazení, u nás spolu soupeří Nokia E90 a HTC TyTN II. Postavili jsme je proti sobě, abychom zjistili, který z nich je lepší.

HTC trápí nedostatek čipů Qualcomm

Občasné problémy se nevyhnou nikomu, ani jedničce v oblasti WM zařízení, společnosti HTC. Té kvůli nedostatku čipsetů v následujícím období výrazně klesnou tržby. Oproti původním zprávám až o 40 %.

PIDION BM-350 aneb korejský zázrak na obzoru

Nepříliš známá korejská společnost Bluebird soft. oficiálně uvedla velmi nadějný Windows Mobile komunikátor. Tomu ve výbavě nechybí snad vůbec nic a navíc se chlubí elegantním designem a kompaktními rozměry.

Vodafone 920: vysouvací smartphone zrušen

V září Vodafone oznámil, že na vánoční trh chystá zajímavý vysouvací smartphone s Windows Mobile 6. Dnes už je bohužel jasné, že se Vodafonu s modelovým označením 920 nedočkáme.

HTC Shift hlásí příchod

V Hong Kongu bylo oficiálně uvedeno očekávané UMPC HTC Shift (X9500). Tento zajímavý přístroj je unikátní kombinací miniaturního notebooku a díky vestavěnému univerzálnímu telefonnímu modulu zastoupí také funkce komunikátoru.

Z pravěku do přítomnosti: historie systému Windows Mobile

Podobně jako operační systém Windows určený pro stolní PC se i jeho mobilní odnož s přídomkem Mobile neustále vyvíjí a vylepšuje. Přinášíme vám kompletní přehled jednotlivých verzí systému Windows Mobile, s nimiž je možné se setkat.

Stahujte zdarma: grafický kalkulátor, program pro archivaci nebo správce úloh

Máme tady další díl našeho ne zcela pravidelného seriálu pojednávajícího o freeware aplikacích pro Windows Mobile. I dnes je přehled docela různorodý a tak třeba v následující čtyřce aplikací najdete něco užitečného i vy.

Připravuje TomTom GPS modul pro iPhone?

Podle serveru Engadget se možná dočkáme GPS modulu pro iPhone.

Windows Mobile 6.1 Standard - prohlédněte si první obrázky zbrusu nové verze

Oficiální představení OS Windows Mobile 6 proběhlo na 3GSM konferenci v Barceloně. První zmínky o nové nebo spíše jen omlazené verzi prosákly před několika týdny. Spekulace dnes vystřídaly ověřené zprávy, server BoysGeniusReport dokonce přinesl …

Fun Contact: veselý telefonní seznam pro Windows Mobile

Zdaleka ne dokonalého správce kontaktů u Windows Mobile komunikátorů si na mušku vzala nejedna softwarová společnost. Výsledky jsou někdy velmi zdařilé, jindy ne tolik povedené. Fun Contact bezesporu má co nabídnout.

Evropské děti se internetu nebojí. Využívají ho dokonce i k učení

Děti jsou dobře informovány o potencionálním nebezpečí, se kterým se mohou setkat na internetu či při používání mobilního telefonu. Vyplývá to z podrobného průzkumu Evropské komise, kterého se zúčastnilo všech sedmadvacet členských zemí.

Ultimativní komunikátory i-mate konečně zamíří do prodeje

i-mate po několika nečekaných obratech a změnách konečně na asijské trhy uvede čtyři zařízení řady Ultimate. Kromě těchto výborně vybavených komunikátorů světlo světa spatří také duo JAMA 101 a 201, které spoléhají jen na základní výbavu.

Podívejte se na systém, který chce zahýbat mobilním trhem. Google Android

Nedávno Google oficiálně přiznal práci na zcela nové mobilní platformě s tak trochu kosmickým názvem Android. Informací bylo uvedeno poměrně dost, ještě více ale zůstalo nevyřčeno. Dnes se můžete podívat na ukázky nového systému v praxi.

Fotbalový zápas na displeji kdykoli, kdekoli a (téměř) odkudkoli? Gigabyte zná řešení

Gigabyte většina uživatelů vnímá především coby producenta počítačových komponent. Příznivci chytrých telefonů a komunikátorů ale vědí, že se Gigabyte pustil také do neprozkoumaných vod systému Windows Mobile. V tuzemských obchodech můžete na jeden model…

HTC Touch Cruise oficiálně představen. Přinášíme první informace

O výbavě modelu HTC Touch Cruise (dříve Polaris) se spekulovalo už dlouho. Předmětem dohadů byl zejména osazený displej. Dnes, po oficiálním uvedení, již nejsou spekulace na místě – Touch Cruise klepe na dveře a za svou výbavu se rozhodně nemusí stydět.

Stovky tisíc anglických slov vždy při sobě: LingvoSoft Dictionary 2008:

S potřebou komunikace v některém cizím jazyce se čas od času setká téměř každý. Zatímco někteří by takové situace spočítali na prstech jedné ruky, pro druhé je to denním chlebem. Dnes recenzovaná aplikace je vhodná zvláště pro druhé jmenované. Nutným…

Řada i-mate Ultimate se rozšiřuje o další dva komunikátory

Mohlo by se zdát, že ukončení spolupráce s HTC bude mít pro i-mate neblahé následky ve smyslu nabídky telefonů s Windows Mobile. Opak je ale pravdou a tak společnost dnes představila další dvě zařízení rozsáhlé kolekce Ultimate.

Palm chystá nový a komunikátor Treo

Palm poslední dobou trochu zrychlil uvádění novinek. Po Modelu 500v a novém malém smartphonu Centro nás podle všeho čeká další novinka.

E-TEN M800: nástupce M700 již brzy v prodeji

E-TEN M700 se stal prvním zařízením svého druhu, který nabídl satelitní navigaci a vysouvací QWERTY klávesnici zároveň. Zanedlouho na náš trh zavítá jeho nástupce s označením M800 a nadprůměrnou výbavou.

HTC Polaris přejmenován na Touch Cruise

Rozhodnuto. Očekávaný WM komunikátor s názvem HTC Polaris nebude. Ale žádnou paniku, tohoto výborně vybaveného zařízení se samozřejmě dočkáme, ale pod jiným označením. To nové zní HTC Touch Cruise.

Mio A502: výrobce navigací představuje nový komunikátor

Jednička v oblasti jednoúčelových navigací, společnost Mio Technology, oficiálně uvedla další komunikátor. Označení A502 dává tušit, že jde o nástupce modelu A501. Od něj je novinka na první pohled k nepoznání.

Microsoft si nechal patentovat nové převratné ovládání svých telefonů

O tom, že Apple iPhone rozvířil poněkud stojaté vody říše mobilních telefonů, není pochyb. Od jeho představení se různí výrobci snaží přijít s novým intuitivnějším způsobem ovládání. Nezahálí ani všemocný Microsoft.

Stahujte zdarma: správce kontaktů, převodník jednotek nebo zbrusu nový task manager

Autoři freeware aplikací nás den co den překvapují svými novými počiny. Ne vždy jde o převratné novinky, v drtivé většině však takové programy zpříjemní soužití s kapesním počítačem. V našem pravidelném přehledu vám představíme ty nejzajímavější z nich.

Jaké to je ovládat Windows Mobile prstem – recenze komunikátoru HTC Touch

Fanoušci přístrojů HTC se po dlouhé době dočkali vytouženého modelu Touch, který přináší především zcela nové uživatelské prostředí TouchFLO. Jak funguje v praxi komunikátor, který lze ovládat prstem, se můžete dočíst v našem podrobném testu.